Loteria

Kibicuj Naszym razem z VBH

1. Kup produkty do montażu marki greenteQ za minimum 500 zł netto w wyznaczonym okresie promocyjnym*

2. Zarejestruj numer faktury wypełniając poniższy formularz (tylko jedna faktura z danego dnia)

3. Spośród prawidłowych zgłoszeń wylosowane będą comiesięczne nagrody dodatkowe oraz nagroda główna na koniec loterii

* Loteria dotyczy zakupu produktów promocyjnych marki greenteQ za minimum 500 zł netto dokonanego przez Uczestników w podanym okresie: 01.03.2018 - 08.06.2018 r.
 

Formularz kontaktowy do rejestracji w loterii

Aby wziąć udział w loterii trzeba wysłać numer faktury potwierdzającej zakup produktów greenteQ (dotyczy klamek i pochwytów) za min. 500 zł netto oraz informacje kontaktowe. Po rejestracji potwierdź swój udział w loterii klikając w link, który otrzymasz mailem na podany w formularzu adres mailowy.
 

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią oraz że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych przez VBH Polska Sp. z o.o., ul. Chełmżyńska 180, 04-464 Warszawa, dla celów związanych z organizacją i przeprowadzeniem „Loterii Jubileuszowej". Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich i żądania ich poprawienia lub usunięcia. Wyrażam zgodę na publikację na liście laureatów mojego imienia oraz miejscowości zamieszkania. Oświadczam, że nie jestem właścicielem/ pracownikiem VBH Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz że nie jestem członkiem ich rodzin.

Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem loterii promocyjnej LOTERIA JUBILEUSZOWA i akceptuję jego postanowienia. Oświadczam, że adres podany w formularzu zgłoszeniowym jest adresem właściwym do wysłania nagrody.

Regulamin konkursu fotograficznego

pobierz regulamin