Apetyt na zielone

Znamy już laureatów konkursu pt. "Apetyt na zielone". Laureatom serdecznie gratulujemy, jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy zgłosili się do konkursu, zdradzając nam swoje kulinarne sekrety.

Dnia 01.08.2018 roku w siedzibie firmy VBH Polska w Warszawie swój wielki finał miał kulinarno-fotograficzny konkurs VBH, pt. „Apetyt na zielone”. Każdy, kto chciał wziąć udział w naszym konkursie, musiał spełnić kilka warunków: przygotować swoją autorską zieloną potrawę, podać jej przepis oraz odpowiednio ją zaprezentować na zdjęciu. Jury w składzie: pani Justyna Migal, pani Magdalena Woźnica oraz pan Piotr Czarnecki, nie mieli łatwego zadania. Przede wszystkim trzeba było pozbyć się własnych kulinarnych upodobań i wyznaczyć takie kryteria, które są zgodne z regulaminem konkursu oraz pozwolą w obiektywny sposób wyłonić najlepszych. Spośród nadesłanych zgłoszeń trzeba było więc wybrać tę potrawę, która - oczywiście jest jak najbardziej zielona, została nienagannie i zachęcająco zaprezentowana, a także kusi smakiem i użytymi do jej przygotowania składnikami.

Nasi laureaci:

1 miejsce: Pan Kosma Lechowicz, bon o wartości 500 zł w sklepach DUKA

2 miejsce: Pani Paulina Gustowska, bon o wartości 300 zł w sklepach DUKA

3 miejsce: Pani Iwona Kowalska,  bon o wartości 150 zł w sklepach DUKA

Wszystkim laureatom oraz uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Cieszymy się, że zaprosiliście nas do swojej kuchni i zdradziliście nam choć odrobinę swoich kulinarnych tajemnic. Mamy nadzieje, że to nie koniec i równie chętnie weźmiecie udział w naszych kolejnych konkursach. Zapraszamy.

Zwycięskie danie wkrótce opublikujemy na łamach VBHinfo, do którego lektury również zapraszamy!