Kwiecień 2018: Jubileuszowa loteria VBH - losowanie drugie

Za nami już drugie losowanie nagród drugiego stopnia!

Poniżej lista dotychczasowych zwycięzców. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych losowaniach oraz w losowaniu nagrody głównej!


Uczestnicy, którzy wylosowali piłki:

Piotr Woszek (Petrex Firma budowlana Piotr Woszek)

Arkadiusz Macherzyński (ALU-AR ARKADIUSZ MACHERZYŃSKI)

Bartosz Kruk (Aluart Bartosz Kruk)

Ryszard Węsierski (P.W. Konspo SJ)

Paweł Janus (IPJ Paweł Janus)

Iwona Muras (P.P.H.U. "OKNOPOL")

Mateusz Grochowski (firma GABIT)

Mariusz Wojtczak (ZTS "Metalplast-Kalisz" Sp. z o.o.)

Antoni Piróg (P.W.EXTHERM-2)

Marcin Szczuka (B.FT Bartłomiej Karaszewski)

Sławomir Wesołowski (Fenster Tech Sławomir Wesołowski)

Jarosław Mierzejewski (PPUH JAREK M)


Uczestnicy, którzy wylosowali kufle:

Anna Bech (STOLMA Sp. z o.o.)

Ewa Grabowska (PPHU Dak-Plast)

Bartosz Kruk (Aluart Bartosz Kruk)

Marcin Szczuka (B.FT Bartłomiej Karaszewski)

Magdalena Januszewicz (B.FT Bartłomiej Karaszewski)

Krzysztof Engel (VBA Slovakia s.r.o.)

Natalia Sadejko (firma Windows2000)

Ryszard Węsierski (P.W. Konspo SJ)

Arkadiusz Tarnawski (DOMEX MARIUSZ CICHOŃSK)

Artur Galas (Ekoplast Spółka Akcyjna)

Jakub Szymański (P.W. Extherm-2)

Konrad Poremba (FILPLAST SP. Z O.O.)

Joanna Mikołajewska (Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy DREWMAT SZOŁTYSIK Joanna Mikołajewska )

Artur Grudzinski (SESKO SEBASTIAN SERWIN)

Adam Bieńczyk (Stodom Zakład Stolarsko Budowlany)

Mateusz Grochowski (firma GABIT)

Piotr Wiwatowski (WIWATOWSKI F.S.D. )

Mariusz Wojtczak (ZTS "Metalplast-Kalisz" Sp. z o.o.)

Piotr Kozłowski (AMB BABST Sp z o.o. )

Jarosław Tarka (PPHU STYL-PLAST Sp.J.)

Arkadiusz Papież (firma PAGUM)

Jan Gołąb (PARTNER -ALMA STACH-KRÓL SP.J.)

Roman Janta Lipinski (PW Lipinski )

Łukasz Krok (TRADYCJA Fabryka Okien sp. z o.o. sp.k.)

Bartłomiej Kalisz (firma OKNO KULTURA)

Marcin Blukacz (Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "ROMAR" s.c.)

Robert Futyma (P.P.H.U. Okno-mar Robert Futyma)

Bartosz Kilijański (firma PASSIV Bartosz Kilijański)

Iwona Pawelczyk (P.P.H.U. OKNAL)

Kamil Tabaka (KAMIL TABAKA OKNO-KOMPLEKS STOLARKA BUDOWLANA)

Andrzej Biniakowski (firma MATEX)

Kamil Gajewski (firma KAMEX PRO)

Sławomir Wesołowski (Fenster Tech Sławomir Wesołowski)

Robert Białecki (Usługi Remontowe-Budowlane Robert Białecki)

Kacper Zimnicki (firma Oknoteka)