Roto Patio Inowa

Nowość w ofercie VBH. Roto Patio Inowa to system okuć firmy Roto stworzony dla maksymalnego komfortu. Umożliwia wygodne i lekkie przesuwanie nawet ciężkich skrzydeł drzwi, perfekcyjnie szczelne domknięcie i ryglowanie, a jednocześnie zabezpieczenie przed niepożądanym otwarciem z zewnątrz.

Roto Patio Inowa - innowacyjny system okuć firmy Roto do przesuwnych drzwi tarasowych zapwenia szczelności nawet podczas intensywnego wiatru, gwałtownych burz i ulewnego deszczu padającego bezpośrednio na szybę. Dzięki zaawansowanej technologii nigdzie nie wyczuwa się przeciągu, a w domu jest cicho i przytulnie również w okolicy ruchliwych ulic i centrów miast. Drzwi tarasowe z okuciami Roto Patio Inowa pozytywnie przeszły testy tajfunowe, co daje gwarancję, że sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach.

Szczelność: przepuszczalność powietrza, klasa 4 (DIN EN 1026 / 12 207)
Odporność na zacinający deszcz, klasa 9A (DIN EN 1027 / 12 208) 

Roto Patio Inowa można stosować w oknach i drzwiach przesuwnych z jednym lub dwoma skrzydłami ruchomymi.

Dana techniczne:
Szerokość skrzydła na wrębie: maks. 710 - 1500 mm
Wysokość skrzydła na wrębie: maks. 600 - 2500 mm
Masa skrzydła: maks. 200 kg

Drzwi tarasowe z systemem okuć Roto Patio Inowa można przesuwać wyjątkowo wygodnie i cicho  -  bez podnoszenia skrzydła i tarć. Wspomagający ruch zamykający wywołuje dużą siłę docisku przez co drzwi zamykają się bez żadnego wysiłku. Aby je zamknąć, wystarczy ustawić klamkę pionowo w dół, tak jak w standardowych oknach.

System okuć Roto Patio Inowa idealnie współgra z dużymi przeszkleniami w eleganckim designie a ryglowanie na obwodzie skrzydła zapewnia bezpieczne zamknięcie i rónomierną siłę docisku już w podstawowej wersji. Dodatkowe punkty ryglowania odpowiadają za najwyższy poziom szczelności i bezpieczeństwa - do klasy RC2 włącznie. Można je rozmieścić w dowolnej liczbie i w dowolnych miejscach, z uwzględnieniem usytułowania domu. 

Pytaj w oddziałach VBH lub skontaktuj sie z naszym przedstawicielem tutaj

Zobacz więcej