NAVKOM nowoczesne czytniki linii papilarnych już w ofercie VBH Polska

Nowa linia produktów R7 od Navkom to gwarancja bezpieczeństwa i komfort użytkowania. System łączy w jednym urządzeniu dwie technologie – STAND ALONE i WI-FI, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wyboru między obsługą czytnika linii papilarnych za pomocą klawiszy na jednostce sterującej a obsługą za pośrednictwem specjalnej aplikacji na smartfonie. Zainstalowany płaski czujnik pojemnościowy wykorzystuje algorytm ID3 do przetwarzania danych biometrycznych, który jest certyfikowany w USA przez NIST National Institute, posiada także certyfikat MINEX 3.

System Navkom działa na zasadzie komunikacji dwóch jednostek: czytnika linii papilarnych lub klawiatury jako jednostki zewnętrznej oraz jednostki sterującej z wyjściami przekaźnikowymi do programowania jednostki zewnętrznej.

Moduł

Czytnik linii papilarnych przeznaczony dla producentów pochwytów. Dzięki niewielkim rozmiarom i konstrukcji typu plug&play można go także łatwo zainstalować w dowolnym miejscu (przełączniki, domofony, systemy POS, maszyny itp.).

Modułem można sterować analogicznie lub za pomocą aplikacji.

Pobierz katalog

Bioreader

Wydajny, niewielki czytnik linii papilarnych przeznaczony do montażu w skrzydle drzwiowym, obok drzwi lub na ścianie. Dzięki odpowiedniemu doborowi jednostki sterującej można sterować kolejnym urządzeniem dodatkowym (np. bramą garażową lub instalacją alarmową). Jednostkę sterującą można zamontować w skrzydle drzwi lub na szynie DIN w skrzynce bezpieczników.

Bioreaderem można sterować analogicznie lub za pomocą aplikacji.

Pobierz katalog

Touchpad

Klawiatura kodowa to idealna alternatywa dla czytników linii papilarnych. Przeznaczone są przede wszystkim do montażu w skrzydle drzwiowym. Dzięki odpowiedniemu doborowi jednostki sterującej można sterować kolejnym urządzeniem dodatkowym (np. bramą garażową czy instalacją alarmową).

Użytkownik może sterować touchpadem w sposób analogowy lub częściowo korzystać z aplikacji w telefonie, do sterowania oświetleniem LED i odblokowaniem drzwi.

Pobierz katalog

Jednostki sterujące

W ofercie dostępne są trzy rodzaje jednostek sterujących, które mogą być zamontowane wewnątrz skrzydła drzwi lub na szynie DIN w skrzynce elektrycznej. Wszystkie z możliwością zmiany trybu sterowania: analogowy lub przez aplikację na smartfonie.

Katalog produktów NAVKOM

Zobacz pełną ofertę produktów i akcesoriów Navkom oraz przykładowe schemty instalacji.

Pobierz katalog

Kontakt

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj sie z nami!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, doradzić się w sprawach technicznych lub zamówić wycenę, skontaktuj się z najbliższym oddziałem VBH Polska lub naszymi przedstawicielami handlowymi i doradcami technicznymi. Nasz profesjonalny zespół jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.

Kontrola Dostępu